۲۰تخفیف | کرونا و کیش

واکسن کرونا و کیش

واکسن کرونا و کیش :

تقریبا یک سال پیش بود که زمزمه پاندمیک شدن ویروس کرونا در چین و رفته رفته در سایر کشورهای جهان به گوش رسید و کشورهای مختلف از جمله کشور ما ایران هم در ابتدا از اصل قضیه طفره رفتند ولی در نهایت این اتفاق ناخوشایند و همه گیری ویروس کرونا را در کشور تایید کردند.

در اوایل تایید این موضوع و ورود بیماری کرونا به کشورمان  ایران بسیاری از هموطنان خیلی آن را جدی نگرفته و به زندگی عادی خود ادامه دادند تا اینکه کم کم با مشاهده شواهد عینی خطرناک بودن این بیماری برای مردم بیشتر مورد قبول قرار گرفته و از همینجا بود که خیلی مشاغل و کارها و گردشگری ها زمین گیر شدند.

البته بیان این موضوع اصلا به معنای این نیست که ما در ایجاد محدودیت ها و قرنطینه و کاهش رفت آمدهای اجتماعی نظری مخالف داشته ایم و برعکس برای هرچه سریعتر تمام شدن این پاندمیک کاملا موافق محدودیت ها بوده ایم ولی در این مطلب قصد داریم اثر ویروس کرونا را بر مشاغل مخصوصا گردشگری را بررسی کنیم.

 با جدی تر گرفته شدن ویروس کرونا در بین مردم و مشاهده افرادی که در دوستان و اقوام دور و نزدیک با این بیماری مواجه شده بودن حساسیت و مراعات مردم هم بیشتر شد تا جایی که دیگر بخش زیادی از جامعه بسیاری از کارهای غیر ضروری همچون مسافرت و تفریح را تا حد زیادی کم کرده و یا حتی به صفر رساندند و خب نتیجه این اتفاق کاملا قابل حدس است بیکاری بخش عظیمی از مشاغلی که به نوعی به گردشگری مرتبط بوده اند و یا حتی در بعضی موارد متاسفانه ورشکستگی !

واکسن کرونا و کیش و تفریحات :

در این ماجرا و اثر مخرب ویروس کرونا بر گردشگری ٬ جزیره کیش هم که به عنوان یکی از مهمترین مقاصد گردشگری و تفریحی برای کشورمان ایران محسوب میشود هم در امان نماند و متاسفانه بسیاری از رستوران ها و مراکز تفریحات آبی و … در آستانه ورشکستگی قرار گرفتند.

اما حال بعد از گذشت تقریبا یک سال از همه گیری ویروس کرونا خبرهایی از موفقیت دانشمندان مختلف جهان در کشف واکسن ویروس کرونا و موثر بودن آن در از بین بردن زنجیره انتقال بیماری و ریشه کن شدن آن به گوش میرسد ٬ با اعلام این خبر و شکل گیری نوعی رقابت مثبت در جهت تولید واکسن بهتر و موثر تر اکنون اطلاعات بیشتری از موفقیت های گروههای مختلف پزشکی در نقاط گوناگون جهان در حال مخابره شدن است که نوید بخش رهایی هرچه سریعتر ما از این وضعیت نامطلوب است.

قطعا کشف و توزیع واکسن کرونا در بین مردم و ایمن شدن افراد در مقابل این بیماری اثرات مطلوبی بر زندگی و مشاغل ما خواهد گذاشت و رفته رفته از بار خسارتی که این مدت بر شغل ٬ زندگی ٬ روح و روان ما وارد شده کم خواهد شد و دوباره رونق به زندگی ها بر خواهد گشت و شادی و لبخند جای ترس و اظطراب این روزها را خواهد گرفت.

ما هم در ۲۰تخفیف مانند شما هموطنان عزیز بی صبرانه منتظر پایان این کابوس تلخ هستیم.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دسته بندی تفریحات

Categories

رزرو کنسرت رضا صادقی کیش نوروز 1401
کنسرت های کیش

Kish Concert

رزرو تفریحات آبی کیش به همراه تخفیف
تفریحات آبی

Water Entertainment

رزرو بلیط تفریحات غیر آبی کیش به همراه تخفیف
تفریحات غیر آبی

Non-water Recreation

رزرو پکیج سافاری کیش و آیتم های سافاری کیش
سافاری کیش

Kish Safari

قیمت و خرید بلیط کشتی اوستا کیش
کشتی های تفریحی

Pleasure Boats

..COMING SOON
رزرو بلیط هواپیما ، رزرو بلیط کیش لحظه آخری
پرواز های داخلی

Domestic Flights

..COMING SOON
تور کیش با تخفیف ، تور کیش قیمت پایین
تور های داخلی

Domestic Tours

20Takhfif.Com

سامانه رزرو آنلاین تفریحات و کنسرت های کیش