تفریحات غیر دریایی

مرتب سازی بر اساس :
فقط موجود ها:

مشاهده همه 7 نتیجه

تفریحات غیر دریایی

تفریحات غیر دریایی کیش اعم از جایروکوپتر ، بانجی جامپینگ ، گشت دور جزیره ، پارک دلفین ها و.. همیشه برای گردشگران حائز اهمیت بوده.ما در ۲۰تخفیف بهترین تفریحات را در بهترین مجموعه ها برای شما فراهم کردیم.

سایت تفریحات آبی و غیر آبی کیش :

۲۰تخفیف مفتخر است در کنار همکاران حرفه ای خود در زمینه رزرواسیون تفریحات و خدمات کیش به شما گردشگران عزیز خدمت رسانی کند.

برای آشنایی با تمام تفریحات و خدمات کیش به اینجا مراجعه کنید.

تفریحات کیش در زمستان :

آب و هوای جزیره کیش همیشه گرم و طاقت فرسا نیست و پاییز و زمستان گل فصل های تفریح در جزیره میباشد.

پس با خیال راحت میتوانید به سفر در فصل زمستان و پاییز به جزیره کیش بروید و در آنجا از تمام تفریحات آبی و غیر آبی لذت ببرید

راهنمای تفریحات کیش :

۲۰تخفیف برای اطلاع از حداقل مطالب مورد نیاز برای سفر به کیش اقداماتی را انجام داده

در بخش وبلاگ و در صفحه اینستاگرام ۲۰تخفیف در خصوص نحوه ی سفر با وسایل نقلیه مختلف از تمامی شهر ها میتوانید به همراه قیمت و مسیر ها مطالعه کنید.

همچنین برای اطلاع از رستوران ها و کافی شاپ ها هم میتوانید در بخش رستوران ها نکات مهم را دریافت کنید.

گشت دور جزیره کیش :

جزیره کیش اگر چه مساحت کمی دارد اما حجم وسیعی از تفریحات و جاذبه های گردشگری را در خود جای داده هنگامی که به جزیره کیش سفر میکنیم قطعا ما به عنوان یک گردشگر از تمامی جاذبه ها و زیبایی های این جزیره مطلع نیستیم و اینجاست که وجود یک راهنما برای آشنا کردن ما با تمام زیبایی های جزیره کیش حس میشود به همین منظور تورهایی با عنوان گشت جزیره کیش وجود دارد که که فرصت آشنایی و بهره مند شدن به صورت کامل از جزیره کیش را در اختیار شما قرار میدهد.

درگیر تفریحات غیر دریایی را میتوان در اینجا مشاهده کرد.